امروز اول رمضان سال چندم قمری است به ساعت دلم!

سلام

امروز بیست و هفتم ماه رمضان به ساعت تقویم!

شمارش آغاز شد سه دو یک ! عید شد به ساعت تقویم!

ببین زمان دلم هنوز روی یک است اول رمضان سال هزار و چندم قمری . خواب بودم که ماه رفت عید آمد . انگاری در میانه این روز به حساب دل من و یک ماه به حساب تقویم ، کسی بیدارم کرد با ندای العفو و سبحانک یا لااله الا انت الغوث الغوث خلصنا من النار یا رب !

ولی گویا دوباره خوابم برده و صبح که برخاستم به خیال دل من یک شب شد و به خیال تقویم یک ماه ...

هنوز گیج لحظه دیدن تقویمم در روز اول رمضان سال هزار و چندم قمری که عید شد .

گاهی با خودم زمزمه می کنم شاید تقویم تمام شب را بیدار مانده و دویده است و رسیده است به آخر ماه و عید و من بالواقع یک شب خواب بوده ام!

نمی دانم تقویم مستند تاریخ است به روایت تصویر و دلم در هیچ دادگاهی حکم بر استنادش نمی دهند .

امروز سه روز مانده به عید است به گواه تقویم و دلم ، دلی که دل نیست !زمزمه میکند رمضان سه دو یک حلالم کنید عید آمد !

و من گیج رخت بستنش می شوم چنان که آمدنش هوش برده از سرم کرده بود ، که یادم رفت یک ماه ، یک روز است به ساعت دلم !

 

/ 4 نظر / 20 بازدید
غفاری

عزیز دل من که جزو لینک های شما نیستم و لوگوی من رو هم قرار ندادید و لینک باکس هم که نیست که ... ببخشیدا ... سيستم تبادل لينک رايگان ما به کمک همديگر مي توانيم وبلاگ هاي خود را پر بازديد ترين بکنيم پس دست در دست هم دهيم تا اين لينک باکس را به بالاترين حد برسانيم تا بتوانيم افزايش بازديدمان را مشاهده بکنيم ... اين آدرس لينک باکس http://box_mazhabi.mihanblog.com اول اين کد رو <SCRIPT language="javascript" type="text/javascript"> document.write ('<center><ifr'); document.write ('ame width="600" height="400" src="http://box_mazhabi.mihanblog.com" style="border: 0px;"'); document.write (' frameborder="0" scrolling="auto"></ifr'); document.write ('ame>'); </SCRIPT> </html> در قسمت ويرايش قلبتون قرار بدين و بعد به من خبر بديد تا لينک شما را به چه اسمي به مجموعه اضافه بکنم ... منتظرم ... [گل]

سعیدزاهدی

درست همینطوره ... آدم ها خوابند وقتی بیدار می شن که همه چیز از دست رفته !

سعیدزاهدی

درست همینطوره ... آدم ها خوابند وقتی بیدار می شن که همه چیز از دست رفته !

مکیف

سلام خواهر شما حاظر به تبادل لینک و لوگو هستید اگه مایل باشید خوشحال میشم هم سنگر. آتش زدن قرآن را به دست چند اوباش به رهبری صهیونیسم جهانی به شما وهمه مسلمین تسلیت میگم.