گوساله ای پنج پا برای تسریع ظهور

صهیونیستها معتقدند آنها هنوز برای ساخت "هیکل" به طهارت و نرسیده اند و منتظر تولد گوساله سرخ موی و سوزاندن آن و تطهیر کردن خود و مکان مسجدالاقصی با خاکستر آن گوساله هستند!

  گروههای یهودی افراطی برای ساخت کنیسه ای بر روی ده ستون بزرگ ( به عدد ده فرمان حضرت موسی به قوم بنی اسرائیل) پرده مدت هاست که در حال فعالیت می باشند . این کنیسه قرار است در صحن براق ساخته و سپس تا قبه الصخره امتداد یابد و قبه الصخره همان مکانی است که یهودیان معتقدند مرکز "هیکل" در آن واقع شده.

 
علت اینکه صهیونیستها تا کنون مسجد را تخریب نکرده اند عوامل سیاسی و شرایط فعلی سیاسی داخلی اسرائیل نیست چه آنها از تخریب مسجد الاقصی ترسی ندارند بلکه این موضوع به دلایل اعتقادی و دینی آنها بر می گردد.

صهیونیستها معتقدند آنها هنوز برای ساخت "هیکل" ( معبد سوم سلیمان) به طهارت و نرسیده اند و منتظر ظهور ( تولد )گوساله سرخ موی و سوزاندن آن و تطهیر کردن خود و مکان مسجدالاقصی ( محل بنای هیکل سوم) با خاکستر آن گوساله هستند!

صهیونیستها در وضعیت آمادگی کامل برای تخریب مسجد الاقصی و بنای کنیسه می باشند و یک کارخانه بزرگ در نزدیکی شهر " عرا" در صحرای نقب ، سنگهای مخصوص کنیسه را به همراه لباسهای خاخامهای یهودی و ادوات لازم برای بنای این کنیسه را تولید و آماده کرده اند.

در جدید ترین اقدام ، مراکز تحقیقاتی که در تلاشند گوساله ی خاص عصر ظهور منجی یهود را تولید کنند و سریعتر از آنچه خدا گفته ظهور خیالی خویش را بسازند و به خورد مردم دهند گوساله ای تولید کرده اند با پنج پا . به محض تولد این گوساله که محصول تغییرات ژنتیکی زیاد می باشد جسد آن برای خاخام ها ارسال شد تا تحقیقات دینی و متون آماده شده در مورد آن مورد ارزیابی قرار گیرد تا شاید بتوان از آن در تحریک یهودی های افراطی و نزدیک تر نمودن ظهور منجی پوشالی و خیالی و دست ساز صهیونیستها تسریع گردد .
از آنجایی که این موضوع در حین حمل و تولد لو رفت موضوع بصورت محرمانه و کاملا عمومی در غالب تولد گوساله ای نادر در محافل عبری مطرح گردید .
طبق سخنان خاخام های ارشد کنیسه های تعیین کننده موضوع ظهور منجی برای یهود ، عدم ظهور گوساله سرخ موی مانع اصلی تخریب مسجدالاقصی توسط صهیونیست ها می باشدو تا ظهور این گوساله باید یهود صبر کرده و آماده باشد
/ 0 نظر / 10 بازدید