مستند سریالی "ظهور"

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به ایلومیناتی، فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

در این مستند تلاش شده است که به پرسش هایی نظیر چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟ چرا این همه برجهای هرمی و برجهای دوقلو در اطراف ما ساخته می شود؟ چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟ پشت پرده فیلمها و کارتون های سینمایی چیست؟، پشت پرده موسیقی ها چیست؟ چرا سلطه گران جهانی به دنبال احیای معبد سلیمان هستند؟ و دجال (ضد امام مهدی(عج) و ضد مسیح(ع) ) کیست و هدف او و ابزارهای رسیدن به آن هدف چیست؟ پاسخ داده شود.

هدف این سریال، افشای طبقه ممتاز (Elite)، خاندان های سلطنتی در اروپا، زرسالار و جهان خواهان است که تمامی جنبه های زندگی بشریت را کنترل و برنامه ریزی می کنند.

بارها و بارها سایت تولید کننده این سریال www.wakeupproject.com، مورد حمله واقع شده و سایت از سرویس دهی خارج شده است.

تهیه کنندگان این سریال بارها گفته اند که "هدف، شستشوی مغزی بینندگان و یا تحمیل عقاید و یا ایجاد ترس عمومی نیست و از همه کسانیکه این مستند را تماشا می کنند می خواهیم تا خودشان به تحقیق راجع به موضوع های ارایه شده در این مستند بپردازند تا به میزان واقعیت مسائل مطرح شده پی ببرند".

این مستند در ۵۲ قسمت و زمان هر قسمت حدود ۱۰ دقیقه است. Noreagaa & Achernah تهیه کنندگان این مجموعه هستند. کیفیت مستند Divx ۶۴۰ * ۴۸۰ و زیرنویس آن فارسی و انگلیسی است و ترجمه زیرنویس به همت گروه بیداری اندیشه bidari-andishe.blogfa.com انجام شده است.

 این مستند برای دانلود در سایت arrivals.mouood.org قرار گرفته است .

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
بابا سامان

سلام ممنون از اینکه به وبلاگم سر زدید و سپاسگزارم برای ابراز همدردی شما خواهر بزرگوار . در ضمن من نمیدونم آشنایی ما از کجاست لطفاَ راهنماییم کنید